12.01.2021 | 13:07

Днями у Благовіщенській районній філії обласного центру зайнятості  відбулося засідання круглого столу, темою якого стало питання щодо можливостей служби зайнятості у напрямку задоволення кадрових питань підприємств.

Відкриваючи захід, директор Благовіщенської філії Ігор Видойний зауважив: «Сьогодні вирішення питання зайнятості населення неможливе без налагодження тісної співпраці служби зайнятості з роботодавцями. У службі зайнятості роботодавці мають можливість отримувати комплекс послуг, що не має аналогів в інших структурах соціального захисту. Державна служба зайнятості допомагає роботодавцям отримати не тільки кваліфікованих працівників, а і соціальну підтримку».

Заступник директора Благовіщенської філії Тетяна Драчук розповіла присутнім про послуги, які надає служба зайнятості роботодавцям, а саме: надання допомоги по частковому безробіттю, компенсація єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, компенсація фактичних витрат на оплату праці при працевлаштуванні безробітних з числа ВПО і АТО, організація та проведення робіт тимчасового характеру, навчання та стажування безпосередньо на робочому місці, організація підтвердження результатів неформального професійного навчання осіб за робітничими професіями.

Серед обговорених тем порушувалося й питання легалізації трудових відносин. Фахівці служби зайнятості наголошували на необхідності усвідомлення роботодавцями відповідальності за людей, які у них працюють, забезпечення їхніх соціальних гарантій.

До того ж, під час заходу йшла мова і про необхідність дотримання суб’єктами господарювання законодавства про працю у частині встановлення мінімальної заробітної плати.

Підводячи підсумок роботи круглого столу, І. Видойний подякував присутнім за конструктивний діалог та зазначив, що фахівці служби зайнятості завжди готові до співпраці з роботодавцями, адже від них залежить ефективне вирішення питань зайнятості мешканців сільської місцевості.

 

Н. Комар, заступник начальника відділу надання соціальних послуг Благовіщенської районної філії обласного центру зайнятості