16.08.2019 | 13:26

20-річний мешканець Долинського району, Цимбалюк Володимир Сергійович, у свій час опанував у Криворізькому центрі підготовки і перепідготовки робітничих кадрів № 1 професію «маляр». За здобутою професією попрацювати не вдалося.

Одразу після закінчення навчального закладу, у мобілізаційний період, Володимир вирішив підписати контракт на проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України. Більше двох років він відслужив стрільцем військової частини, яка була задіяна до проведення АТО/ООС.

Після демобілізації, у пошуках роботи звернувся до Долинської районної філії обласного центру зайнятості.  На момент звернення підходящої роботи за здобутим фахом не було.

З перших днів перебування на обліку Володимир почав активно співпрацювати зі своїм кар’єрним радником, охоче відвідав запропоновані семінари з техніки пошуку роботи, інформаційні зустрічі для демобілізованих військовослужбовців та ін. Під час розмови з фахівцем районної філії хлопець обмовився, що готовий приступити до будь-якої роботи.

Спільно з кар’єрним радником безробітний склав індивідуальний план працевлаштування, врахувавши у ньому і власні можливості, і результати профілювання. Внаслідок аналізу попиту підприємств на робочу силу та банку вільних робочих місць,  хлопцеві було запропоновано вакансію «Лісоруб», що була відкрита на державному  підприємстві «Долинське лісове господарство».

 Результат не забарився. Після погодження дати та години співбесіди, а також візиту до працедавця – приємна новина: Володимир прийнятий на роботу.

У бригаді хлопця поважають. Сьогодні він,  дотримуючись безпечної технології виконання робіт, вправно звалює дерева, відокремлює сучки, та виконує інші деревообробні операції.

Маючи від природи сором’язливий характер Володимир просто виконує свою роботу, яка йому подобається.  

 

М. Соловйова, директор Долинської районної філії обласного центру зайнятості