11.08.2020 | 09:44

Для того, аби розширити уявлення осіб, які шукають роботу про сучасні технології пошуку роботи, джерела інформації про вакансії, а також ознайомити з перевагами легальної зайнятості, Гайворонською районною філією обласного центру зайнятості проведено, в онлайн-режимі, майстер-клас з пошуку роботи «Крок за кроком».

У першу чергу, мова йшла про умови обслуговування клієнтів служби зайнятості у період карантину, з правами та обов'язками безробітних, а також умовами призначення та виплати допомоги по безробіттю.

Фахівчиня з питань зайнятості Людмила Кармаліцька зазначила, що починаючи пошук роботи необхідно визначитись та усвідомити: «Яку ж саме роботу я бажаю знайти? Чим би хотілося займатись?». Якщо визначилися, можна розпочинати пошук роботи, адже вміле планування забезпечить успіх. А від того, яку роботу шукати, залежать методи її пошуку.

Учасники онлайн-зустрічі отримали інформацію про сучасні джерела пошуку роботи, з перевагами та недоліками кожного джерела, які орієнтовані на допомогу у пошуку роботи. Особливу зацікавленість у безробітних викликала інформація про можливості інтернет-ресурсів державної служби зайнятості, які не тільки розраховані на швидкий пошук вакансій по всій Україні, а й допоможуть кожному користувачеві оцінити власні здібності та навички, розвинути їх або отримати ті, які необхідні для вдалого працевлаштування. 

Цікавило слухачів й питання, пов'язане з шахрайськими діями на ринку праці. Було поінформовано про найпоширеніші схеми шахрайства у сфері пошуку роботи та як їх уникнути при працевлаштуванні, ознайомлено з перевагами легального працевлаштування.

На завершення заходу його учасники мали змогу ставити питання, на які отримали вичерпні відповіді від фахівця служби зайнятості.

 

Л. Кармаліцька, провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Гайворонської районної філії обласного центру зайнятості