05.08.2019 | 11:34

У Гайворонській районній філії Кіровоградського обласного центру зайнятості відбулась презентація роботодавця – Виробничого підрозділу Служби колії «Христинівська дистанція колії» регіональної філії «Одеська залізниця».

Під час заходу інспектор по роботі з персоналом ВП Служби колії «Христинівська дистанція колії» регіональної філії «Одеська залізниця» Мар’яна Білодід ознайомила шукачів роботи з наявними вакансіями, вимогами до них, графіком та умовами праці на підприємстві, оплатою праці, обов’язками робітників залізничного транспорту.

«Основний професійно-кваліфікаційний склад робітників – це монтери колії. Від робітників залізничного транспорту залежить безпека руху в момент перевезення пасажирів та вантажу. Наразі не укомплектовані ще такі вакансії, як електрогазозварник та коваль ручного кування», – повідомила фахівчиня з кадрової роботи.

Зустріч відбулась у форматі активного діалогу між беробітними та представником підприємства. З кожним безробітним, хто зацікавився пропозицією роботодавця, було проведено індивідуальну співбесіду під час якої обговорювалися вимоги до претендентів на вільні робочі місця. Шукачі роботи зацікавились можливим працевлаштуванням на підприємстві та були запрошені на підприємство для ознайомлення з умовами праці безпосередньо на робочих місцях.

«Одним із найважливіших аспектів роботи служби зайнятості – є задоволення потреб роботодавців у кваліфікованих кадрах. Ефективною формою вирішення цього питання – є презентація роботодавця. Це дає можливість шукачеві роботи ознайомитись безпосередньо з роботою підприємства, вимогами до майбутньої професії, а роботодавцеві підібрати кандидатуру на заміщення вакантної посади», – зауважила директор районної філії Л. Делінгевич.

 

Н. Орлик, провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Гайворонської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості