14.08.2019 | 09:24

У пошуках роботи до Голованівської районної філії обласного центру зайнятості звернулася Лілія Кочуба, яка понад 10 років працювала у головному управлінні Пенсійного Фонду України у Кіровоградській області. У зв’язку зі скороченням штатної чисельності працівників, Лілія Олегівна залишилась без роботи.

Із районної газети дізналася, що кожен працівник у випадку втрати роботи отримає гарантований соціальний захист у зв’язку з безробіттям, що служба зайнятості сьогодні застосовує нові форми роботи, які сприяють якнайшвидшого повернення незайнятих громадян до праці. Саме тому жінка і звернулася до Голованівської районної філії обласного центру зайнятості за допомогою у працевлаштуванні, адже сидіти без діла вона не хотіла й не могла.

Оскільки жінка мала великий досвід роботи в державній службі, їй одразу було запропоновано посаду спеціаліста державної служби у Голованівській районній державній адміністрації.

Після розмови з керівником кадрової служби РДА, під час якої Л. Кочуба дізналася про особливості роботи та функціональні обов'язки, жінка вирішила подати документи на участь у конкурсі на заміщення вакантної посади, яка на той момент була відкрита у відділі ведення державного реєстру виборців райдержадміністрації.

Конкурс Лілія Олегівна пройшла успішно, і сьогодні вона задоволена тим, що знову має роботу до душі. Нині до її обов’язків входить ведення персоніфікованого обліку виборців, які проживають або перебувають на території району, участь у складанні та уточненні списків виборців для проведення виборів усіх рівнів.

 

І. Слободянюк, заступник начальника відділу надання соціальних послуг Голованівської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості