оп
11.02.2019 | 11:33

Одне з ключових завдань центру зайнятості – поглиблення співпраці з роботодавцями щодо вирішення актуальних проблем ринку праці.

Про перспективи створення нових робочих місць йшла мова під час ділової зустрічі, що відбулася у Голованівській районній філії Кіровоградського обласного центру зайнятості. Серед присутніх зі сторони роботодавців, у яких у поточному році заплановане створення нових робочих місць були представники підприємств, де заплановано ПП «Олександра – ОЛ», ФОП Харкавенко О.О., ФОП Довгий І.О., та ФОП Варинський Д.О.

Людмила Кравченко, директор Голованівської районної філії, зазначила, що служба зайнятості у своєму прагненні зробити послуги для роботодавців максимально доступними та комфортними запроваджує нові та сучасний сервіс, серед яких – електронний кабінет роботодавця. Цей сервіс забезпечує значне спрощення надання інформації про потребу у робочій силі та звітності, скорочує час на її подачу, дає можливість отримання послуг служби та необхідної інформації без відвідування центрів зайнятості.

Л. Кравченко поінформувала присутніх про те, що чинним законодавством про зайнятість населення впроваджено низку положень для роботодавців, які стимулюють їх до створення нових робочих місць. Зокрема передбачено виплату роботодавцям компенсації фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за кожну працевлаштовану особу, яка зареєстрована в службі зайнятості, на новостворені робочі місця.

Учасникам засідання була надана інформація про безробітних квотної категорії, після працевлаштування яких, роботодавець має право на компенсацію витрат у розмірі єдиного внеску при працевлаштуванні безробітних на нові робочі місця.

У свою чергу підприємець Ігор Довгий розповів присутнім про свій бізнес та досвід співпраці зі службою зайнятості у напрямку створення нових робочих місць. Він зазначив, що у минулому році на підприємстві створено три нових робочих місця, які були укомплектовані завдяки новим механізмам, що застосовує служба зайнятості у напрямку добору необхідних працівників.

«Іноді неформальна зустріч більше сприяє порозумінню, сприйняттю інформації про реальний стан підприємства та планів на перспективу зі сторони роботодавця. Тож сподіваємось на подальшу плідну співпрацю з роботодавцями!», – насамкінець зазначила Л. Кравченко.

Зустріч дала новий поштовх для початку спільної роботи у сфері підбору кадрів для підприємства: результатом зустрічі стали домовленості з ПП «Олександра – ОЛ» та ФОП Харкавенко О.О. про створення у поточному році 8 нових робочих місць, на які будуть працевлаштовані безробітні громадяни.

 

 

С. Кириченко, завідувач сектору взаємодії з роботодавцями відділу надання соціальних послуг Голованівської районної філії обласного центру зайнятості