30.04.2021 | 08:47

На замовлення ТОВ «Укравтозапчастина» фахівцями Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості, днями, був проведений міні-ярмарок вакансій.

«Основна мета сьогоднішнього заходу – оперативний пошук працівників для укомплектування вакансій менеджера (управителя) та менеджера (управителя) зі збуту», – сказала, розпочинаючи міні-ярмарок, Аліна Лук’яненко, провідний фахівець з питань зайнятості міськрайонного центру зайнятості.

Представник роботодавця Віктор Форостовський ознайомив присутніх з основними напрямками діяльності підприємства, поінформував про вимоги до претендентів на вакансію «менеджер (управитель) зі збуту» та надав інформацію про режим роботи й умови оплати праці.

Безробітних зацікавила інформація про можливість проходження стажування безпосередньо на робочому місці, що, насамперед, може надавати як роботодавцю, так і шукачу роботи певні двосторонні гарантії: роботодавцям – можливість обирати серед вмотивованих безробітних необхідних працівників, а безробітним – отримати необхідні навички та закріпитися на новому робочому місці.

У заході взяли участь 11 осіб, які перебувають на обліку в центрі зайнятості та шукають роботу, більшість з них зацікавились пропозиціями.

Під час заходу безробітні активно спілкувались з роботодавцем, ставили питання, на які отримали вичерпні відповіді.

 

А. Лук’яненко, фахівець І категорії відділу взаємодії з роботодавцями Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості