09.10.2019 | 15:44

Днями у приміщенні Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості за участі представників ТОВ «Кіровоградський завод будівельних матеріалів №1» та ТДВ «М’ясокомбінат «Ятрань» відбувся міні-ярмарок вакансій для безробітних та шукачів роботи. Участь у заході узяли 9 осіб.

Захід мав на меті ознайомити шукачів роботи з актуальними вакансіями підсобного робітника, вантажника, виконавця робіт, дорожнього робітника, укладальника-пакувальника та охоронника.

Присутні на заході начальник відділу кадрів ТОВ «Кіровоградський завод будівельних матеріалів №1» Галина Белінська та заступник директора з персоналу ТДВ «М’ясокомбінат «Ятрань» Владлена Запорожченко охарактеризували основні напрямки діяльності підприємств, а також надали інформацію про режим роботи, умови оплати праці, специфіку виконання робіт та вимоги до претендентів.

Під час заходу безробітні активно спілкувались з роботодавцями, ставили питання, на які отримали вичерпні відповіді. Більшість учасників міні-ярмарку зацікавилися пропозиціями та отримали запрошення на співбесіду.

 

І. Клюєнко,  провідний фахівець з питань зайнятості Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості