08.11.2019 | 15:59

У рамках впровадження інституту «Консультант роботодавця» на базі  Кіровоградського обласного центру зайнятості,  для фахівців центрів зайнятості області відбувся дводенний тренінг, який проводив Андрій Тривайло,  кандидат економічних наук, доцент інституту підготовки кадрів державної служби зайнятості України.

 «Головним завданням «Консультанта роботодавця» є взаємодія з працедавцями щодо пошуку необхідних працівників з точки зору практики бізнесу та ринку праці, забезпечення системності у роботі, комплексного підходу до вирішення  індивідуальних потреб кожного роботодавця в залежності від особливостей галузі та специфіки підприємства», – такими словами розпочав роботу А. Тривайло.

Тренер ознайомив присутніх з професійними функціями консультанта роботодавця. За допомогою вправ, рольових ігор, мозкового штурму учасники відпрацьовували навички планування та організації співбесіди з роботодавцем, оволодіння основними техніками подолання заперечень, а також оволоділи навичками ефективних переговорів з роботодавцем під час надання послуг центром зайнятості.

За словами учасників тренінгу, навчання було цікавим і динамічним. Були напрацьовані вміння та навички, необхідні для організації роботи фахівців, які надають послуги роботодавцям, дозволять більш професійно надавати соціальні послуги клієнтам служби.

Відділ інформаційної роботи Кіровоградського обласного центру зайнятості