11.06.2021 | 09:05

Про послуги та електронні сервіси державної служби зайнятості йшлося під час вебінару, проведеному фахівцями відділу взаємодії з роботодавцями Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості для представників кадрових служб та фізичних осіб-підприємців, які вперше звернулись за послугами до служби зайнятості.

Основною метою проведення заходу було ознайомлення роботодавців з можливостями служби зайнятості щодо задоволення кадрових потреб роботодавців та підвищення якості робочої сили.

Ознайомлюючи учасників семінару з переліком соціальних послуг, фахівчиня міськрайонного центру зайнятості Світлана Печенюк детально зупинилась на питанні компенсації фактичних витрат єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування роботодавцям, які працевлаштують на нові робочі місця в пріоритетних видах економічної діяльності безробітних за направленням служби зайнятості або громадян, які недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці.

Цікавою інформацією для учасників заходу було повідомлення про організацію службою зайнятості професійного навчання, яке здійснюється на замовлення роботодавців.

С. Печенюк поінформувала й про запровадження електронних сервісів державної служби зайнятості для роботодавців, що орієнтовані насамперед на економію часу роботодавців та підвищення ефективності роботи.

«Зареєстрований у власному кабінеті роботодавець має можливість переглянути актуальність реквізитів свого підприємства, стан укомплектування вакансій, кількість претендентів на роботу, може здійснити підбір працівників, а також, в онлайн-режимі, подавати звіти про потребу у працівниках», – зазначила представниця Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості.

У своєму виступі фахівчиня наголосила й на обов’язковості дотримання вимог чинного законодавства про працю, зокрема, оформлення трудових відносин з працівниками та офіційну виплату заробітної плати.

Зустріч пройшла плідно та конструктивно: роботодавці отримали корисну інформацію з питань зайнятості безробітного населення, мали змогу обмінятися думками та отримали обґрунтовані відповіді на питання, які їх хвилювали.

У заключному слові С. Печенюк висловила сподівання щодо подальшої результативної взаємодії служби зайнятості та роботодавців, адже один із факторів успішного розвитку бізнесу – це професіональний підбір працівників.

 

С. Печенюк, провідний фахівець з питань зайнятості відділу  взаємодії з роботодавцями Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості