08.11.2019 | 14:40

У рамках місячника профорієнтації молоді «Знайди себе – спроектуй своє майбутнє» фахівці Маловисківської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості спільно з представниками Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області та Маловисківський відділ поліції ГУНП в Кіровоградській області провели профорієнтаційний захід для учнівської молоді Маловисківського ПТУ №16.

Старший інспектор з особливих доручень СОВПАП УКЗ НП у Кіровоградській області Микола Пономаренко поінформував учнів про умови та переваги проходження служби в патрульній поліції, соціальні гарантії для поліцейських та порядок відбору. 

Начальник Маловисківського ГУНП в Кіровоградській області Сергій Котига ознайомив присутніх з регламентом набору співробітників: від заявки на участь, тестування, медичного обстеження, перевірки рівня фізичної підготовки, психологічного тестування до співбесіди та спеціальної перевірки.

Наостанок заступник начальника відділу надання соціальних послуг Маловисківської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості Інна Косячук зазначила, що поліція – це вдалий старт для тих, хто прагне змін і відчуває в собі сили робити реальні кроки для їх втілення.

 

І. Косячук, заступник начальника відділу надання соціальних послуг Маловисківської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості