оп
10.01.2019 | 14:19

Нещодавно в Новгородківській районній філії обласного центру зайнятості відбулася презентація Національної поліції України як роботодавця. На зустріч були запрошені безробітні, які перебувають на обліку у філії обласного центру зайнятості і мають вищу та юридичну вищу освіту.

Представник Новгородківського відділення поліції Долинського ВП ГУНП в Кіровоградській області Юрій Черчелюк ознайомив присутніх з порядком проведення конкурсу на відповідні вакантні посади, етапами відбору до Національної поліції України, вимогами та основними принципами, на яких будується діяльність поліцейського. Під час зустрічі, на прохання безробітних, були висвітлені питання соціального і матеріального забезпечення поліцейських.

Під час заходу шукачі роботи переглянули презентаційні відеоматеріали щодо проходження служби у Національній поліції, під час перегляду яких присутні ставили чимало запитань та отримали вичерпні кваліфіковані відповіді.

 Зустріч відбулася у форматі інтерактивного спілкування: безробітні мали можливість отримати повну інформацію, що стосується діяльності Національної поліції в цілому.

Під час діалогу двоє безробітних прийняли рішення спробувати пройти конкурсний відбір та вирішити питання свого працевлаштування.

 

В. Ніколаєнко, директор Новгородківської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості