15.08.2019 | 08:58

Нещодавно фахівці Новоукраїнської районної філії обласного центру зайнятості відвідали філії підприємств видобувної промисловості – ПАТ «Капустянський граніт» та ТОВ «Єлгран». Слід відмітити, що основним видом діяльності зазначених підприємств є добування декоративного та будівельного каменю, вапняку, гіпсу, крейди та глинистого сланцю.

Під час візиту відбулася зустріч з представниками зазначених підприємств. Під час активного діалогу сторони окреслили шляхи подальшого вдосконалення співпраці у напрямку укомплектування вакансій та підготовки кваліфікованих працівників на замовлення роботодавців. На сьогодні підприємство потребує працівників за професіями розколювач плит та блоків, машиніст конвеєра та вантажник.

 «Завдяки тому, що робота з працедавцями базується на принципах довіри й рівноправних партнерських стосунках, це приносить позитивний результат як підприємству, так і людям, які працевлаштувалися. Завдяки тісній співпраці зі службою зайнятості підприємство може успішно вирішувати питання кадрового забезпечення», – зазначив В. Бокало.

Служба зайнятості пропонує роботодавцям комплекс різноманітних соціальних послуг, основними з яких є: вивчення потреб роботодавця та надання допомоги щодо укомплектування підприємств персоналом, професійне навчання безробітних на замовлення роботодавців, задоволення потреб роботодавців у тимчасових працівниках, стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць та працевлаштування на них зареєстрованих безробітних, підвищення конкурентоспроможності працівників підприємства на ринку праці шляхом організації професійного навчання.

«Ми завжди готові надати роз’яснення з питань законодавства про зайнятість населення, а шляхів для цього є чимало, – під час відвідувань підприємств, виїзних заходів, зустрічей з представниками роботодавців у службі зайнятості при проведенні масових заходів: ярмарків вакансій, презентацій роботодавців, а також при особистому спілкуванні», - повідомив  В. Бокало.

Також обговорювалося питання щодо перспектив створення на підприємстві нових робочих місць, ефективного використання та збереження діючих робочих місць, забезпечення належних умов праці та виплати гідної заробітної плати тощо.

Наприкінці зустрічі були сформульовані рекомендації та намічені шляхи подальшої співпраці задля вирішення кадрових питань підприємств та інших питань, що стосуються зайнятості населення.

 

В. Бокало, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Новоукраїнської районної філії обласного центру зайнятості