17.07.2019 | 15:52

Літні канікули – улюблена пора дітей. А якщо їх провести у літньому таборі з найкращими друзями – вони обов’язково стануть незабутніми. Одним з таких таборів області є оздоровчий табір «Жовтень» у с. Бірки Олександрівського району.

Учора, 16 липня, фахівці з профорієнтації Кіровоградського обласного центру зайнятості та Олександрівської районної філії провели  профорієнтаційний квест «Детективи у світі професій» у рамках виїзного заходу «ПРОФ-і-PLAY» для молоді, яка відпочиває у таборі, з використанням мобільного центру професійної орієнтації.

Центральна площа літнього табору була поділена на шість станцій: «Дослідницьку», «Інтелектуальну», «Бібліотечну», «Поліцейську», «Медичну» та «Знавці професій». Кожна команда, отримавши маршрутні листи,  виконувала певні  завдання та знаходила підказки для подальших своїх дій.

Завданням на станції  «Бібліотечній», які проводила Світлана Рула, бібліотекар Олександрівської районної бібліотеки для дітей, було розгадування логічних загадок та дешифрування професії. На станції «Медичній», за допомогою медсестри табору, учасники квесту мали змогу спробувати себе в ролі лікаря: розпізнати хворобу за симптомами, накласти пов’язку тощо. На «Дослідницькій» станції діти разом з фахівцями служби зайнятості мали із зав’язаними очима визначити на дотик та назвати запропоновану крупу. Надавши правильну відповідь, учасники квесту отримували підказу та рухались далі, до наступної станції. Старший інспектор сектору моніторингу Знам’янського відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області Світлана Петренко, на станції «Поліцейській» ознайомила дітей з особливостями професії поліцейського та розповіла про специфіку роботи правоохоронців.

Завдяки злагодженій роботі команд, діти відгадали усі професії, отримали неоціненний багаж знань та зробили перші кроки у вирішенні важливого питання «Ким я хочу бути у майбутньому?»

 

К. Вишневецька, провідний фахівець із зв’язків з громадськістю та пресою Кіровоградського обласного центру зайнятості