09.10.2019 | 10:47

 Фахівці Устинівської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості узяли участь у роботі «Мобільного консультаційного пункту соціальної роботи» – спеціалізованого формування обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. До складу консультаційного пункту увійшли начальник циклу практичної підготовки обласних та м. Кропивницький курсів удосконалення керівних кадрів, навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області Микола Стець, провідний консультант сектору зв’язків з громадськістю Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області Євгеній Луцько та волонтер філіалу громадської спілки «Міжнародна Антинаркотична Асоціація» м. Кропивницький Денис Лапатін.

Також до роботи спеціалізованого формування було залучено директора Устинівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Аллу Петренко. Робоча група завітала в села Березівка, Докучаєве та Інгульське.

Найважливіше завдання таких заходів – за допомогою пізнавально-розважальних конкурсів, ігор та завдань розширити знання учнів про безмежний світ сучасних професій та ознайомити їх з актуальними професіями на ринку праці.

Під час командних змагань члени команд жваво відгадували загадки та прислів`я про професії. Не менш цікавими були конкурси «Що не крок, то професія», «Підбери предмети праці до професії», «Поясни значення професії», «Яка професія най-най…» та ін.

Також,  з  метою активізації процесу формування психологічної готовності учнів до професійного самовизначення, можливостей особистості, формування здатності до прийняття рішення про вибір професії, було проведено профорієнтаційну гру «Дерево професій».

Активну участь у змаганнях узяли вболівальники команд: своїми правильними відповідями у конкурсах вони додавали бали улюбленим командам. Радісні обличчя дітей говорили самі за себе: вони задоволені мандрівкою до світу професій

Завдяки активному обговоренню світу професій, позитивному емоційному зв’язку, гарному настрою та дружнім посмішкам діти залишились задоволені проведеним заходом, виявили зацікавленість до вибору майбутньої професії та виразили велику вдячність за надану інформацію та змістовну бесіду.

Наприкінці заходу кожний учень отримав друковані інформаційні матеріали.

Завдяки подібним заходам, під час яких діти отримують неповторні враження, розширюється їх світогляд, а отже отримують більше шансів у майбутньому зробити правильний вибір професії.

 

 А. Хохуля, провідний фахівець відділу надання соціальних послуг Устинівської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості