оп
11.01.2019 | 10:38

Учора, 10 січня, для Знам’янського відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Кіровоградській області в приміщенні міськрайонної філії обласного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій.

Для безробітних громадян презентував установу начальник сектору кадрового забезпечення Знам'янського відділу поліції головного управління Національної поліції в області Сергій Пащенко. Він повідомив, що сьогодні місцева поліція потребує укомплектування вакантних посад: поліцейський (за спеціалізаціями), поліцейський (інспектор) патрульної служби, слідчий, дільничний та ін.

Детально представник поліції зупинився на  обов'язках цих працівників, можливості проходження професійного навчання за міжнародними стандартами, кар’єрного росту та ін.

Також С.Пащенко ознайомив безробітних з етапами відбору до Національної поліції України, вимогами та основними принципами, на яких будується діяльність поліцейського. Під час зустрічі, на прохання безробітних, були висвітлені питання соціального і матеріального забезпечення дільничних офіцерів та слідчих.

Крім того, учасниками зустрічі були підняті питання щодо прийняття на зазначені посади жінок та питання про рівень фізичної і психологічної підготовки. У заключній частині презентації всім бажаючим було запропоновано заповнити анкету для участі у конкурсному відборі на службу в Національній поліції України.

 Під час заходу здійснювалася й демонстрація презентаційних відеоматеріалів щодо проходження служби в  Національній поліції, під час перегляду яких присутні ставили чимало питань та отримали вичерпні кваліфіковані відповіді.

 Зустріч відбулася у форматі інтерактивного спілкування. У результаті проведеного міні-ярмарку з 10 учасників – 2 особи зацікавилися запропонованими вакансіями, заповнили відповідні анкети та отримали координати для можливого подальшого працевлаштування.

 

В. Саржевська, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Знам’янської міськрайонної філії обласного центру зайнятості