06.08.2019 | 16:32

Для оперативного укомплектування вільних робочих місць та вакантних посад на підприємствах регіону застосовуються ефективні форми взаємодії служби зайнятості та роботодавців. Одним з найефективніших видів співпраці є ярмарок вакансій, який несе обопільну користь як для роботодавців, так і для шукачів роботи.

Днями у Знам’янській міськрайонний філії, з метою підбору кандидатів на посаду бухгалтерів, на замовлення Відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської районної державної адміністрації, відбувся міні-ярмарок вакансій для незайнятого населення міста та району.

У заході узяли участь 5 осіб із числа безробітних.
Присутні отримали інформацію  про вакантні посади бухгалтера та головного бухгалтера. Начальник Відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської районної державної Віта Сидоренко розповіла, що наразі вакантними є 1 посада головного бухгалтера та 4 посади бухгалтерів, а також детально ознайомила безробітних з вимогами до претендентів та умовами роботи.

У результаті проведеного міні-ярмарку  2 особи зацікавилися запропонованими вакансіями, заповнили відповідні анкети та отримали координати роботодавця для проходження співбесіди на робочому місці та можливого подальшого працевлаштування.

 

Т. Білозерських, провідний фахівець відділу взаємодії з роботодавцями Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості