23.08.2019 | 08:30

Що служба пропонує роботодавцям і які зміни відбулися у напрямку надання послуг ? Про це та багато іншого розповіла директор Знам’янської міськрайонної філії  Людмила Компанієць під час зустрічі, що відбулася у рамках Дня відкритих дверей для роботодавців.

Людмила Компанієць: – Більшість діючих підприємств міста та району є постійними клієнтами і надійними партнерами міськрайонної філії. Основне правило діяльності служби зайнятості – клієнтоорієнтований підхід щодо обслуговування клієнтів відповідно до їх потреб, запровадження нових та розвиток існуючих сервісів надання послуг.

 Л. Компанієць розповіла про новації, які впроваджені у роботу служби. За словами директорки, служба зайнятості підтримує сучасні тенденції розвитку електронного врядування, тому використовує в своїй роботі послуги відеорезюме, відео-вакансії, скайп-співбесіди. Для оперативної та вигідної співпраці роботодавців зі службою зайнятості є можливість створення «Електронного кабінету роботодавця», який зорієнтований, насамперед, на скорочення витрат часу для відвідування центру зайнятості та на підвищення рівня комфорту під час взаємодії роботодавців зі службою зайнятості. «Такий кабінет є, по суті, персональним автоматизованим робочим місцем, що надає можливість роботодавцям подати звітність до центру зайнятості в режимі онлайн, переглянути стан укомплектування заявлених вакансій та кількість направлених центром зайнятості претендентів на роботу, а також перевірити актуальність реквізитів свого підприємства, що містяться у базі служби зайнятості», – повідомила Л. Компанієць

Вона наголосила, що служба зайнятості має значні можливості для забезпечення роботодавців найповнішою інформацією про шукачів роботи, доступ до  бази даних резюме, можливість підбору персоналу на підставі професійної діагностики, організації оперативного професійного навчання претендентів на роботу, як у навчальних закладах, так і безпосередньо на виробництві. Під час зустрічі було досягнуто домовленості  з представником ТОВ «Агропродукт» про стажування на робочому місці 2 безробітних громадян за професією тістороб з подальшим працевлаштуванням.

На завершення заходу було наголошено, що лише спільними зусиллями, завдяки партнерським відносинам та порозумінню з роботодавцями, стають можливими стабілізація ситуації на ринку праці,  надання допомоги громадянам у  пошуку роботи.

 

Т. Білозерських, провідний фахівець відділу взаємодії з роботодавцями Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості