08.02.2024 | 08:43

З перших днів повномасштабного вторгнення росіян в Україну Сергій Ткаченко не зміг лишитися осторонь цього. Не вагаючись, добровольцем став на захист рідної землі. Був зарахований до особового складу 40-ї окремої артилерійської бригади ім. Великого князя Вітовта. Служив навідником-оператором (кулеметником) бронетранспортера.

«Коли почалася війна, навчатися не було часу, однак дуже старався, аби всі нюанси військової справи опанувати якнайшвидше. Розумів, що від цього залежить і моє життя, і життя моїх побратимів. У всіх нас було спільне бажання – звільнити нашу землю», – згадує 27-річний хлопець.

Чимало населених пунктів Харківщини довелося пройти військовослужбовцеві з побратимами: рятувати життя, бачити сльози та страждання місцевих мешканців. Однак патріотизм чоловіка та витривалість давали йому сил рухатися вперед.

Сімейні обставини змусили військовослужбовця повернутися до цивільного життя. Він змушений був шукати роботу, адже звик розраховувати лише на власні сили.

Звернення до Кропивницької філії обласного центру зайнятості було єдиним правильним рішенням. Кар’єрному радникові візитер розповів про своє професійне життя: навчання у професійно-технічному училищі №2, де здобув професію монтажника гіпсокартонних конструкцій, строкова служба, робота в одній із державних пожежно-рятувальних частин. Крім того, Сергій має посвідчення водія категорії «В» та досвід роботи. Одне побажання мав до майбутньої роботи – позмінний графік роботи.

Під час первинного прийому безробітний переглянув запропонований перелік вакансій і зупинився на позиції водія автотранспортних засобів, що була відкрита КНП «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Кіровоградській області Кіровоградської обласної ради».

«5 лютого був мій перший робочий день. Для мене він пройшов незвично і динамічно. Я був стомлений і водночас задоволений, адже займаюся тим, що вмію добре робити. Відчуваю, що моє професійне життя пов’язане із захистом життя і збереження здоров’я людей. Знаєте, іноді між життям та смертю – лічені секунди, і ці секунди залежать як від виїзних бригад медпрацівників, так і від мене. Моє завдання – вчасно доставити лікарів для надання екстреної медичної допомоги. Тож, сподіваюсь, що я на правильному шляху», – з натхненням говорить Сергій Ткаченко.

Якщо ви також перебуваєте у пошуку роботи, пропонуємо відвідати:

Пропонуємо також скористатися посиланням та заповнити анкету, і наші фахівці допоможуть вам із пошуком роботи.

Є запитання сфери зайнятості? Контакти тут.