20.10.2021 | 08:22

Днями для учнівської молоді КЗ «Олександрівське НВО № 2» фахівці районної філії провели профорієнтаційний захід.

Під час заходу, проведеного з використанням інтерактивних методів, старшокласники ознайомилися із сучасними тенденціями ринку праці, з професіями майбутнього та основними передумовами успішної кар’єри. 

Також учні пригадали формулу вибору професії «Хочу, можу, треба», де «ХОЧУ» – це ваші бажання, «МОЖУ» – це нахили, здібності, захоплення, а третя складова формули «ТРЕБА» – це знання про необхідність обраної професії або спеціальності на ринку праці.

Фахівчиня розповіла про веббазовану платформу для онлайн профорієнтаційного консультування «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа», яка створена з метою надання послуг з профорієнтації у дистанційному режимі для всіх, хто планує свій професійний шлях.

Цікаві дискусії та полілоги, виконання практичних вправ допомогли учням отримати відповіді на запитання щодо професійного самовизначення.

Захід пройшов у невимушеній і дружній атмосфері: старшокласники активно брали участь в обговоренні важливої для них теми – вибір професії, а на завершення заходу висловили свої позитивні враження і вдячність.

 

Т. Вихрист, фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Олександрівської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості