оп
26.12.2018 | 09:06

Одним з головних пріоритетів державної політики щодо людей з особливими потребами є забезпечення трудової зайнятості. Робота позитивно впливає на життя людини з обмеженими можливостями, дає їй відчуття потреби зі сторони сім'ї та суспільства.

Олександрівська районна філія Кіровоградського обласного центру зайнятості, відповідно до Законів «Про зайнятість населення»  та «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», сприяє трудовій реабілітації та працевлаштуванню громадян з особливими потребами з урахуванням рекомендацій медико-соціальної експертної комісії (МСЕК) на вільні, новостворені або пристосовані для них робочі місця, заявлені підприємствами та організаціями.

Тож днями, в  Олександрівській  районній філії Кіровоградського ОЦЗ було проведено профконсультаційний захід-семінар для осіб з особливими потребами.

Основною метою зустрічі було посилення співпраці фахівців служби зайнятості з людьми, які потребують не лише психологічної підтримки, а й конкретної допомоги як з боку державних установ так і соціальних партнерів стосовно працевлаштування та зайнятості інвалідів, що в свою чергу забезпечує їм можливість повноцінно працювати, отримувати гідну заробітну плату, брати активну участь у суспільному житті.

 

Т. Вихрист, фахівець 1 категорії відділу надання соціальних послуг Олександрівської районної філії Кіровоградського обласного центру