11.06.2021 | 09:52

Олександрійський міськрайонний центр зайнятості постійно співпрацює з міськрайонним відділом філії Державної установи «Центр пробації» у напрямі сприяння в працевлаштуванні та соціальної підтримки засуджених до покарань.

Днями відбувся семінар, під час якого особи, засуджені до покарання не пов’язаного з позбавленням волі, ознайомилися з соціальними послугами служби зайнятості.

Провідний фахівець з професійної орієнтації Олена Губа розповіла клієнтам пробації про наявні вакансії, перспективи працевлаштування, переваги легальної зайнятості та ознайомила зі станом ринку праці у місті та районі.

Окремо увага приділялася не менш актуальній інформації про можливість отримання професії чи перекваліфікації за сприянням служби зайнятості у центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

«Проведення подібних заходів є суттєвим кроком до повернення засуджених осіб до трудового життя та запобігання новим правопорушенням. Загалом, співпраця міськрайонного центру зайнятості з міськрайонним відділом з питань пробації є дієвою, адже дає можливість особам, засудженим до покарань, змінити життя на краще та повернутися до трудового життя», – зазначила наостанок О. Губа.

Захід відбувся у форматі конструктивного діалогу, під час якого кожен бажаючий мав можливість поставити питання та отримати кваліфіковану консультацію.

 

О. Губа, провідний фахівець з професійної орієнтації відділу активної підтримки безробітних Олександрійського міськрайонного центру зайнятості