14.08.2019 | 10:07

Сьогодні служба зайнятості розглядає поглиблення і розширення соціального партнерства з роботодавцями, а також забезпечення адресної взаємодії з роботодавцями з врахуванням їх особливостей і потреб як один з пріоритетів у своїй роботі.

З цією метою в Олександрійському міськрайонному центрі зайнятості відбулась ділова зустріч з новоствореними підприємствами, які розпочали свою діяльність у таких галузях, як комплексне обслуговування об'єктів (новостворені ОСББ), виробництво інших готових металевих виробів, роздрібна та оптова торгівля.

Заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями міськрайонного центру Тетяна Балдачевська та провідний юрисконсульт Юлія Зарницька обговорили з роботодавцями окремі положення чинного  законодавства про зайнятість населення, зокрема щодо працевлаштування неповнолітніх, інших категорій населення, які потребують додаткових гарантій зайнятості. Особливу увагу звернули на питанні легалізації найманої праці, як  гарантоване соціальне та пенсійне забезпечення громадян. 

Серед найактуальніших питань – весь спектр послуг служби зайнятості роботодавцям. Це – підбір працівників, організація професійного навчання на замовлення роботодавців, як дієвий засіб підвищення відповідності професійних якостей шукачів роботи вимогам роботодавця; надання компенсації єдиного внеску за працевлаштованих на нові робочі місця безробітних; організація громадських та інших робіт тимчасового характеру, надання консультацій, тощо. Попередньо узгоджено питання працевлаштування безробітних шляхом стажування безпосередньо на робочих місцях.

Фахівці міськрайонного центру зайнятості акцентували увагу представників новостворених ОСББ на впровадженні сучасного сервісу – Електронного кабінету роботодавця, який зорієнтований, насамперед, на скорочення витрат часу для відвідування центру зайнятості та на підвищення рівня комфорту під час взаємодії роботодавців зі службою зайнятості.

Роботодавців було поінформовано й про запровадження службою зайнятості всеукраїнського опитування щодо задоволеності наданням послуг державної служби зайнятості та надано інформацію щодо можливості заповнення відповідної анкети, яка розміщена головній сторінці сайту Кіровоградського обласного центру зайнятості.

Усі учасники заходу мали можливість висловити свою думку та окреслити коло питань, які потребують першочергового вирішення. 

Наприкінці зустрічі були сформульовані рекомендації та намічені шляхи подальшої співпраці задля вирішення кадрових питань новостворених підприємств та інших питань, що стосуються зайнятості населення.

 

О. Дмитрієнко, провідний фахівець з питань зайнятості Олександрійського міськрайонного центру зайнятості