17.09.2021 | 08:42

Про основні правила підготовки до успішної самопрезентації та про те, як справити правильне враження під час співбесіди з роботодавцем, ішлося під час засідання жіночого клубу «Гармонія», що відбулося в Онуфріївській районній філії Кіровоградського обласного центру зайнятості.

Під час заняття учасниці клубу відпрацьовували методи самопрезентації та ефективного пошуку роботи, а також навчалися правильно визначати пріоритети і планувати свій час. Крім того, безробітні дізналися про основні внутрішні та зовнішні перепони, які стають на заваді працевлаштуванню жінок.

Присутні отримали поради щодо набуття впевненості у власних силах, підвищення рівня самооцінки та ознайомилися з оптимальними моделями поведінки при вирішенні проблем, пов’язаних з пошуком роботи.

До того ж учасниці клубу обговорили, наскільки важливо у ході розмови з роботодавцем чітко формулювати власні позиції та інтереси. Безробітні жінки дізналися, що потрібно напрацювати особистий арсенал засобів мовлення, а також важливо чітко викладати свої думки та аргументувати власну точку зору.

«Одним з найважливіших етапів підготовки до співбесіди є підготовка відповідей. Оскільки більшість роботодавців ставлять майже однакові запитання, ми маємо можливість до них підготуватися», – зауважив Вадим Крамаренко, провідний фахівець з питань зайнятості Онуфріївської районної філії.

Під час засідання клубу безробітні активно обговорювали питання щодо проблем, з якими стикаються жінки під час пошуку роботи, а також висловлювали свої очікування від роботи в клубі.

На завершення засідання усі учасниці одностайно дійшли висновку, що жінкам необхідно працювати над самовдосконаленням, аби знайти підходящу роботу.

 

В. Крамаренко, провідний фахівець з питань зайнятості Онуфріївської районної філії обласного центру зайнятості