05.07.2016 | 15:38

Реалії сучасного ринку праці, конкуренція кандидатів на вакантні посади потребують від осіб, які шукають роботу, активної життєвої позиції. Семінари з техніки пошуку роботи є дієвою формою роботи з

безробітними, це  один із заходів, метою яких є надання практичної допомоги з техніки працевлаштування, підвищення самооцінки людей, що звертаються до центрів зайнятості, активізація зусиль клієнтів у пошуку роботи.

Так, Новоукраїнським районним центром зайнятості  проведено семінар «Техніка пошуку роботи. Підготовка резюме», під час якого фахівці акцентували увагу присутніх на тому, що резюме – це візитна картка шукача роботи, яка презентує кандидата на певне робоче місце в найбільш позитивному плані, демонструє його переваги перед іншими кандидатами. Крім того, присутні визначали структуру та зміст інформаційних блоків резюме, аналізували найпоширеніші помилки при його складанні.

Проведення  інтерактивної вправи «Похвали себе» дало можливість кожному учаснику оцінити себе як професіонала, проаналізувати свої знання, вміння та навички, досвід роботи. Аналізуючи свої сильні і слабкі сторони безробітні склали макет власного резюме, яке в подальшому допоможе при співбесіді з роботодавцем та в пошуку роботи. На завершення кожен учасник отримав індивідуальні рекомендації у написанні резюме та пораду – не втрачати надію у власні сили.

За словами учасників семінару, підняна під час заходу тема для них є дуже актуальною, адже вони перебувають у стані пошуку роботи, а практичні поради та знання, отримані під час проведення заходу, допоможуть їм презентувати себе роботодавцю, аби він    максимально створив повне уявлення про кандидата і його відповідність оголошеній вакансії.

.