01.03.2016 | 12:00

У Кіровоградському міськрайонному центрі зайнятості відбулася чергова спільна нарада за участі Кіровоградського обласного центру зайнятості, управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області та представників Ленінського відділу державної виконавчої служби Кіровоградського міського управління юстиції.

Під час наради зазначалося, що з метою погашення дебіторської заборгованості до Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, працівниками міськрайонного центру зайнятості спільно з відділом виконавчої служби систематично здійснюються виїзди за адресою проживання кожного боржника. Встановлюється місце отримання доходу для подальшого накладення стягнення на заробітну плату чи пенсію, або майнового стану боржників для здійснення арешту та опису майна, з подальшою реалізацією.

Також йшлося й про те, що в Ленінському відділі державної виконавчої служби Кіровоградського міського управління юстиції, на примусовому виконанні знаходиться 18 виконавчих документів про примусове стягнення коштів з боржників на загальну суму більше 500 тис. грн., примусово стягнено близько 2 тис. грн., з іншими проводяться виконавчі дії.

За результатами наради визначено напрямки взаємодії та підвищення її ефективності, спрямованої на повне виконання судових рішень з урахуванням всіх можливостей встановлених Законом України «Про виконавче провадження».