07.08.2019 | 14:00

Літні канікули – чудова пора, адже можна не тільки подорожувати, відпочивати, а й з головою поринути у цікавий світ професій, приміряти на себе різні види праці, уявити себе дорослим, ставши на мить представником тієї чи іншої професії.

«Хто зверху?», «Бліц-опитування», «Склади пазли», «Чий інструмент?» та низку інших інтерактивних заходів з інтелектуально-ігровими елементами проведено фахівцями Новоархангельської районної філії для дітей, які відпочивають у дитячому оздоровчому таборі «Бригантина».

 Під час конкурсів та ігор учні дізнались багато цікавого про нові професії, які існують у світі, сучасні тенденції на ринку праці та основні передумови успішної кар’єри.

Виконавши ряд завдань пізнавального характеру, діти отримали корисну інформацію щодо вибору майбутньої професії.

Крім того, фахівці з профорієнтації розповіли юнакам та дівчатам про критерії правильного вибору майбутньої трудової діяльності, допомогли дітям визначити свої професійні нахили та обрати той вид діяльності, який кожному з них до душі.

Ті відпочиваючі, хто не визначився з вибором майбутньої професії, отримали індивідуальні консультації щодо професійного самовизначення, розвитку здібностей та навичок, які необхідні для отримання тієї чи іншої професії.

 

Л. Екало, провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Новоархангельської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості