13.11.2023 | 09:34

Прикладом того, як внутрішньо переміщені особи не зупиняються через пережиті труднощі та рухаються вперед, є житель міста Мар’їнка, шо на Донеччині, Андрій Чередниченко.

Переїхавши до селища Новгородка, не маючи професійної освіти та досвіду, перші кроки у пошуку роботи двадцятивосьмирічний хлопець зробив разом із Новгородківським відділом Кропивницької філії Кіровоградського обласного центру зайнятості.

«Звернувшись до фахівців служби зайнятості, я переймався, що довго шукатиму підходящу роботу. Звісно, як кожен молодий хлопець, хотів би працювати охоронником чи водієм, однак через відсутність здобутого фаху та досвіду готовий розглядати будь-які пропозиції роботи. Все вирішилось швидко», – згадує візитер.

Профілювання безробітного, проведене кар’єрним радником, показало, що А. Чередниченко має неабияку мотивацію до праці. Переглянувши наявні вакансії, він обрав вакансію робітник з комплексного обслуговування і ремонту будинків, яка була відкрита в Комунальному підприємстві Новгородківської селищної ради «Комфорт».

«Це робота була  тимчасовою, та я згодився, адже для мене заробітна плата – це єдине джерело, яке дасть мені можливість жити та оплачувати свої потреби, зокрема й побутові. Час промайнув швидко, основний працівник вийшов на роботу – і я знову залишився без роботи. Не роздумував – пошук наступного місця праці лише за сприяння служби зайнятості. І знову не помилився», – згадує Андрій.

На момент звернення підходящої роботи не було, однак згодом з’явилась нова пропозиція – слюсар-ремонтник в ПП «Агрофірма «Перспектива», де до працівника у роботодавця серед головних вимог були відповідальність та наполегливість. Усе це у безробітного було, адже рекомендації  попереднього роботодавця були схвальними.

Ви перебуваєте у пошуку роботи? Не вагайтеся та звертайтеся по допомогу до найближчого центру зайнятості чи філії обласного центру зайнятості.

Переглянути актуальні вакансії самостійно пропонуємо на інтернет-ресурсах Державної служби зайнятості.

Це: