25.03.2020 | 10:27

«У моєму житті трапилась серія пережитих скорочень: спочатку з Пенсійного фонду України, у якому пропрацювала 15 років, а потім, у лютому цього року, з Вільшанської райдержадміністрації. Ці події поселили тривогу у моєму серці, адже я одна виховую єдину донечку Анастасію», – розповідає Лариса Іванова з Вільшанського району.

Надія на краще повернулась до жінки після звернення до служби зайнятості, адже тут не лише допомогли і з пошуком роботи а й, що є дуже важливим у період безробіття, матеріальною допомогою.

Спілкуючись з особистим консультантом, пані Лариса розповіла, що має вищу освіту, яку здобула у 2010 році у Кіровоградському національному технічному університеті за спеціальністю «Облік і аудит». З бажанням працевлаштуватися саме за здобутою спеціальністю, безробітна й прийшла у пошуку роботи до Вільшанської районної філії обласного центру зайнятості.

На жаль, на момент звернення, у районі таких вакансій для жінки не знайшлося, проте, непохитне бажання працювати та мати впевненість у своєму майбутньому, спонукало пані Ларису до пошуку нових шляхів зайнятості.

Невдовзі бажання знайти роботу до душі стало реальністю: Л. Іванова працевлаштувалась у рідному селищі на посаду техніка з інвентаризації нерухомого майна у КП «Благовіщенське міжміське бюро технічної інвентаризації».

 

Н. Танькова, заступник начальника відділу надання соціальних послуг Вільшанської районної філії обласного центру зайнятості