Одним із напрямків взаємовигідної співпраці Олександрівської районної філії обласного центру зайнятості з роботодавцями є організація громадських робіт. Так, з початку року укладено 14 договорів про організацію та проведення громадських робіт з
підприємствами, установами та організаціями району, за якими працював 141 безробітний.
Стабільні партнерські взаємини тривають між районною філією та сільськими (селищними) радами вже довгий час, адже саме на їх територіях є значний фронт робіт, що потребує виконання. Такою є співпраця з Бірківською сільською радою, КП с. Бірки, ЖКП с. Розумівки, КП «Оберіг-Аква».
Безробітні наводять лад на вулицях сіл району, упорядковують кладовища, виконуються підсобні роботи на об’єктах соціальної сфери, зокрема, силами безробітних громадян, залучених до даних робіт, впорядковуються прилеглі до сільських рад території.
З нагоди відзначення державного свята – Дня Незалежності України, районною філією обласного центру зайнятості укладено договори, відповідно до яких у селі Бірки здійснювалися підготовчі роботи із фарбування пам̓ятного знаку «Загиблим воїнам». А у співпраці з ЖКП с. Розумівки та КП «Оберіг-
Аква» понад 20 осіб виконували роботи з благоустрою населених пунктів.
Слід зауважити, що праця під час виконання громадських робіт стала для багатьох безробітних не просто тимчасовим заробітком, а виявом доброти, турботи, поваги та любові до рідного краю.
Т. Вихрист, фахівець І категорії відділу надання соціальних послуг Олександрівської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості