23.08.2019 | 09:50

Вчора, 22 серпня 2019 року, відбулася спільна нарада керівництва Управління державної виконавчої служби Головного управління територіального управління юстиції в області та Кіровоградського обласного центру зайнятості. Під час заходу йшлося про стан реалізації Меморандуму про співробітництво, основними напрямками якого є вжиття спільних заходів, спрямованих на сприяння зайнятості осіб, які мають майнові зобов’язання за рішеннями суду, інших органів, в тому числі осіб, які мають заборгованість зі сплати аліментів.

Лілія Колесник, виконуюча обов'язки директора обласного центру зайнятості, повідомила, що до центрів зайнятості області упродовж січня-липня цього року  звернулося 294 боржника зі сплати аліментів, з них 121 особу було працевлаштовано, у т.ч. 51 особа взяла участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру.  Упродовж року проведено 52 спільні заходи, у т.ч. 8 заходів з виїздом за місцем проживання боржників.

Під час зустрічі також розглянуто питання підвищення ефективності взаємодії ДВС та центрів зайнятості області щодо виконання рішень судів про стягнення коштів на користь центрів зайнятості області. Станом на 1 липня 2019 року на виконанні органів державної виконавчої служби знаходилося 154 виконавчих листа на загальну суму 976,9 тис грн, з них протягом першого півріччя цього року фактично стягнуто на користь центрів зайнятості 198,4 тис грн. та продовжені виконавчі дії по іншим боржникам.

Під час зустрічі присутні окреслили основні заходи подальших спільних дій щодо забезпечення ефективної взаємодії та досягнення позитивних результатів.

 

Юридичний відділ обласного центру зайнятості