07.09.2023 | 09:11

Чимало на Кіровоградщині прикладів підприємців, які вже скористалися грантовою програмою «єРобота», реалізовують власні бізнес-ідеї  та створюють нові робочі місця для безробітних громадян. 

Серед них – і підприємець Олександр Мікляєв, який займається монтажем водопровідних мереж, систем опалення та кондиціонування. Він став переможцем безповоротної грантової програми «єРобота» та наразі реалізовує власну бізнес-ідею. Підприємець створив два нових робочих місця для безробітних громадян.

Одна з них – Юлія Кропивка – цьогорічна випускниця Відокремленого структурного підрозділу «Світловодський політехнічний фаховий коледж» ЦНТУ. Молода фахівчиня отримала у підприємця перше робоче місце і впевнена, що вона займається саме тим, що їй до душі. А завдячує вона в цьому Світловодському управлінню Олександрійської філії обласного центру зайнятості.

«Існує багато різних думок про те, що зумовлює успіх у професійній  кар’єрі. Для одних це гарна освіта, для інших – уміння опинитися в потрібному місці в потрібний час. Я здобула гарну освіту і опинилася у тому місці, де я отримала гарний професійний старт», – з піднесенням повідомила Ю. Кропивка.

Звернення до служби зайнятості щодо сприяння у пошуку роботи було задоволене дуже швидко, хоча сумнівів у 18-річної дівчини щодо працевлаштування без досвіду роботи було чимало. 

Пропозиція фахівців Світловодського управління відвідати роботодавця, який має потребу в укомплектуванні новостворених робочих місць, та пройти співбесіду була слушною.

Комунікабельність, відкритість, креативне мислення, гнучкість розуму та стресостійкість, а ще бездоганне володіння комп’ютерними  програмами – риси, які помітив роботодавець і запропонував дівчині спробувати.

Наразі О. Мікляєв задоволений роботою фахівчині, адже вона  здатна швидко навчатися, має неабиякі вміння миттєво пристосовуватися до нових умов, опанування програмного забезпечення щодо автоматизації бухгалтерської, управлінської діяльності та електронної звітності, яке постійно оновлюється, бездоганно комунікує з колегами.

«Мені було не важливо, чи має вона досвід роботи та повну вищу освіту. Для мене головне, що я побачив бажання молодої фахівчині працювати, розвиватися і рухатися уперед. Та й загалом, хто ж допоможе молодим фахівцям стати на професійній ниві на ноги. Цей старт треба десь брати. Я готовий допомогти. І я в цьому не помилився: молодь – це наш креатив та наше майбутнє, їм будувати, розвивати та надихати», – говорить підприємець.

Є мрія та бізнес-ідея? Бажаєте отримати від держави фінансову допомогу для їх реалізації? Не зволікайте! Державна служба зайнятості завжди готова підтримувати та допомагати тим, хто прагне розвитку. Є бажання працювати, а самостійні пошуки невдалі? Звертайтеся! Контакти тут http://surl.li/emipw. Пишіть у Telegram-канал Підтримка ДСЗ#12 Кіровоград https://t.me/dcz_kir