16.09.2021 | 10:57

Днями відбулася робоча зустріч начальника відділу взаємодії з роботодавцями Новоукраїнської районної філії обласного центру зайнятості Володимира Бокало та голови Ганнівської територіальної громади Людмили Гаразди.

У руслі конструктивного діалогу партнери обговорили нагальні питання щодо сфери зайнятості, шляхи подолання безробіття на території громади, заходи, що вживаються місцевою владою з легалізації трудових відносин між найманими робітниками та роботодавцями, та можливості створення нових робочих місць.

В. Бокало також ознайомив з актуальними вакансіями району, сучасними онлайн-сервісами служби зайнятості, що орієнтовані на спрощення комунікацій з клієнтам.

Особливу увагу співрозмовники приділили питанню організації професійного навчання громадян, що підвищує конкурентоспроможність шукачів роботи на ринку праці, та громадських робіт на територіях віддалених сіл, що може стати реальною підтримкою для безробітних, а також суттєвою допомогою сільським радам у напрямку благоустрою територій селищ.

Зустріч була результативною – сторони узгодили низку важливих питань щодо механізму наближення соціальних послуг служби зайнятості до мешканців віддалених селищ Ганнівської ТГ.

В. Бокало наголосив, що служба зайнятості є сервісною установою, що використовує інноваційні підходи у своїй роботі, виконує соціальну функцію, надаючи допомогу людям, і завжди відкрита до співпраці. Кожен мешканець громади, який має бажання працювати, отримає допомогу у працевлаштуванні.

 

 

В. Бокало, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Новоукраїнської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості