19.10.2016 | 16:19

«Поняття трудового договору  та його відмінність від цивільно-правового договору» - питання, що розглядалося у юридичній вітальні, що діє на базі Інформаційно консультаційного центру обласного центру зайнятості. Мета проведення заходу– надання зареєстрованим безробітним первинної юридичної допомоги щодо роз’яснення основних положень чинного трудового законодавства.

Під час заходу провідний юрисконсульт юридичного відділу обласного центру зайнятості Світлана Ткаченко пояснила учасникам заходу, у чому полягає зміст та функціональні відмінності між поняттями «трудовий договір» і «цивільно-правова угода», наголошуючи на специфіці їхнього укладання.

С. Решетова, провідний інспектор з питань посередництва у сфері зайнятості відділу організації надання послуг роботодавцям обласного центру зайнятості, надала інформацію щодо суб'єктів господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні. Більш детально зупинилась на суб'єктах господарювання, діяльність яких пов'язана з працевлаштуванням громадян України за кордоном.

У рамках заходу всі охочі мали можливість отримати відповідні індивідуальні консультації.