10.11.2023 | 08:52

Віра Олександрівна за освітою кравець, однак понад 20 років пропрацювала машиністом (кочегаром) котельні в одному з комунальних підприємств Добропільського району Донецької області.

Повномасштабне вторгнення та початок активних бойових дій на її Батьківщині змінили всі плани. Минулого року через постійну небезпеку Вірі Олександрівні разом із сім’єю довелося залишити домівку та переїхати. Так жінка відкрила нову сторінку свого життя у м. Знам'янка, що на Кіровоградщині. Після переїзду одразу розпочала пошук роботи. Спланований безробітною та фахівцями Знам'янського управління Кропивницької філії Кіровоградського обласного центру зайнятості індивідуальний план пошуку роботи передбачав чимало механізмів, серед них і моніторинг джерел вакансій.

Сайтів з пошуку роботи відвідала чимало. Зупинилась на  Єдиному порталі вакансій Державного центру зайнятості, де її зацікавила вакансія машиніста (кочегара) котельної в один із місцевих ліцеїв. А тому повідомила про це кар'єрного радника та отримала направлення на співбесіду з роботодавцем. 

Співбесіда з керівником закладу пройшла успішно, та їй було необхідно пройти курси цільового призначення за напрямком «Особливості обслуговування котельних установок, які працюють на різних видах палива». Віра Олександрівна отримала сертифікат на проходження навчання та разом з викладачами Полтавського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості оновила професійні знання, у т.ч. й з охорони праці.

Старанність та наполегливість клієнтки далися взнаки –  і, як результат, Віра Олександрівна отримала посвідчення, що дало право працювати машиністом (кочегаром) котельні в опалювальний сезон. Жінка була працевлаштована у ліцей ім. Тараса Шевченка Знам'янської міської ради.

«Сьогодні я впевнена у своїх силах, що все буде добре, і вкотре переконуюсь: не потрібно ніколи полишати надії, навіть коли здається, що все втрачено. Роботу знаходить той, хто її шукає. До того ж методи роботи фахівців служби зайнятості та електронні можливості з пошуку роботи настільки йдуть вперед, що знайти підходящу роботу можна не виходячи з дому», – стверджує Віра Олександрівна.

Ви також шукаєте роботу? Пропонуємо переглянути:

Є інші питання? Ми на зв’язку! Телефонуйте, контакти тут або пишіть у Телеграм Підтримка ДСЗ#12 Кіровоград.