11.07.2019 | 11:59

Сьогодні вирішення питання зайнятості населення неможливе без налагодження тісної співпраці служби зайнятості з роботодавцями.

Вже не один  рік одним із успішних прикладів тісної і плідної співпраці Гайворонської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості є співпраця з ТОВ «Інвестагросервіс», що займається вирощуванням зернових та технічних культур, та є одним з найбільших підприємств району.

З початку поточного року на підприємстві отримали роботу 43 безробітних особи. У випадку, якщо безробітний не має достатніх професійних навичок або досвіду, за сприяння Гайворонської районної філії обласного центру зайнятості організовується його стажування безпосередньо на базі підприємства. За направленням, з початку  року, таке стажування пройшли 8 осіб. Під час проходження стажування громадяни зі статусом безробітного вдосконалюють свої професійні якості, адаптуються на майбутньому робочому місці до умов виконання трудових завдань, до обладнання, технологій та колективу.

У випадках виникнення у роботодавця потреби виконати певний обсяг тимчасових робіт, центр зайнятості сприяє залученню до такого виду робіт безробітних. Таким чином, на підприємстві було створено, а службою зайнятості укомплектовано 8  тимчасових робочих місць, що дозволило не відривати працівників організації від виконання їх основних обов’язків.

Тож, Гайворонська районна філія Кіровоградського обласного центру зайнятості є посередником на ринку праці району між роботодавцем, який має потребу в кадрах, та людьми, які шукають роботу.

 

В. Хмарук, провідний фахівець  з питань зайнятості Гайворонської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості