29.02.2016 | 11:02

Долинським  районним центром зайнятості для населення Пишненської сільської ради проведено виїзний День центру зайнятості, мета якого ознайомлення місцевих жителів та роботодавців з  послугами,  що  надаються  службою  зайнятості.

 Для незайнятих трудовою діяльністю громадян було проведено інформаційні семінари із загальних питань зайнятості населення та стану ринку праці регіону, з техніки пошуку роботи, «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми», де шукачів роботи поінформовано про стан місцевого ринку праці, послуги, що надає служба зайнятості безробітним, зокрема працевлаштування на існуючі та новостворені робочі місця, професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації, у т.ч. шляхом стажування безпосередньо на робочому місці, можливості тимчасової зайнятості тощо.

Також присутні дізналися про роботу служби зайнятості стосовно залучення безробітних у сферу підприємницької діяльності, що відбувається з урахуванням потреб ринку праці та особливостей, притаманних розвитку регіону.

Окрім цього, за участі представників місцевого самоврядування та роботодавців проведено ділову зустріч, під час якої йшлося про перспективи взаємовигідної співпраці щодо забезпечення мешканців села роботою, у т.ч. тимчасової. Результатом конструктивного діалогу стала домовленість про організацію у квітні місяці поточного року на території сільської ради громадських робіт за участі місцевих мешканців з числа безробітних громадян.

У форматі виїзного Дня працювали консультпункти з юридичних, профорієнтаційних та інших питань, пов’язаних з працевлаштуванням.