19.08.2019 | 10:20

У Компаніївській районній філії Кіровоградського обласного центру зайнятості відбувся День відкритих дверей для роботодавців.

У його рамках пройшла низка заходів, мета яких – підвищити рівень поінформованості місцевих працедавців про діяльність державної служби зайнятості.

Відкриваючи захід, заступник директора районної філії Олександр Хоменко зазначив: «Для роботодавців, що вже тривалий час співпрацюють з філією обласного центру зайнятості, сьогоднішній захід – це можливість обговорити результати спільної діяльності, навести приклади успішної співпраці. А для тих працедавців, які роблять перші кроки в цьому напрямку - це можливість ознайомитися із соціальними послугами та перевагами, що надають їм тісні зв'язки зі службою зайнятості». О. Хоменко підкреслив, що служба зайнятості має значні можливості для забезпечення потреб роботодавців у робочій силі, а також поінформував присутніх про новації у роботі філії з використанням сучасних технологій (відеорезюме, відеопрезентація вакансій, он-лайн співбесіда тощо). Окремою темою виступу було питання щодо механізмів чинного законодавства про зайнятість населення, які спонукають роботодавців до створення нових робочих місць для працевлаштування громадян, шляхом отримання компенсації фактичних витрат роботодавця на сплату єдиного внеску.

В рамках проведення Дня відкритих дверей відбувся міні-ярмарок вакансій за участю наступних роботодавців: СФГ Мороза С.В., ФОП Мараховського О.М., ФГ Зелінського С.Б., підприємства «Сільпо». За результатами його проведення 2 особи отримали направлення на працевлаштування. 

Також, було організовано та проведено семінар з питань співпраці служби зайнятості та роботодавців відповідно до вимог чинного законодавства про зайнятість населення провідний фахівець з питань зайнятості Лариса Тамарович поінформувала роботодавців про послуги, які надає служба зайнятості.

Окрім того, під час заходів піднімалося питання залучення безробітних до тимчасової зайнятості з метою підвищення мотивації безробітних до трудової діяльності та отримання додаткового заробітку. В результаті з Софіївською сільською радою було домовлено про організацію громадських робіт із залученням 5 безробітних громадян.

Отже, лише спільними зусиллями, завдяки партнерським відносинам та порозумінню з роботодавцями, стають можливими стабілізація ситуації на сучасному ринку праці, прискорення економічного та соціального розвитку району, створення нових робочих місць, надання допомоги тим, хто опинився у скрутній ситуації пошуку роботи.

 

А. Ярошук, провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Компаніївської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості