10.05.2024 | 13:16

Вікторія Кишлян, що має 25-річний досвід у сфері швейної промисловості, завжди мріяла про власний бізнес, де вона могла б втілити свою любов до моди та креативності у життя. Завдяки гранту від єРобота, що став для неї надзвичайною нагодою, вона отримала унікальну можливість здійснити свою мрію – відкрити швейне виробництво.

Для Вікторії Миколаївни – це не просто новий етап у кар’єрі, це можливість створити щось унікальне та значуще. Вона розуміє, що успіх вимагає не лише креативу та досвіду, а й потребує великої працездатності та вміння бачити можливості там, де інші бачать лише виклики. Вікторія готова зробити все можливе, щоб створити виробництво, яке буде не лише віддзеркаленням її пристрасті до моди, а й справжнім внеском у розвиток українського текстильного промислу.

«Нині стрімко зростає популярність товарів українського виробництва.  «Купуй українське»  –  цей заклик підтримує все більше споживачів, які насамперед  цінують якість виробів та можливість вбратися у брендові,  дизайнерські речі, виготовлені спеціально під їх замовлення. Мій бізнес буде спрямований на задоволення потреб як індивідуальних замовників, так і корпоративних клієнтів», – розповідає Вікторія Кишлян.

Підприємиця взялася до справи. Навіть не маючи достатньо коштів для реалізації своєї мети, незважаючи на виклики та перешкоди, які вона зустрічала на своєму шляху, Вікторія рухалася вперед. Дізнавшись із просторів Інтернету про урядову програму «Власна справа», жінка не роздумуючи почала виконувати її умови та складати бізнес-план. Наступний крок – його захист перед комісією Кіровоградського обласного центру зайнятості.

З кожним новим стежком у цьому напрямку Вікторія відчувала, як мрія поступово набирає форму. Її ентузіазм, наполегливість та творчість стали важливими керуючими силами на шляху до успіху. Доля посміхнулась їй і дівчина отримала повідомлення про те, що їй було надано грант на відкриття швейного виробництва.

Підприємниця планує не лише виготовляти швейні вироби, а й  навчати майбутніх фахівців швейної майстерності. Чималий досвід за плечима жінки дозволяє їй це робити.

На державні кошти грантерка планує закупити необхідне обладнання та меблі, а до своєї команди залучити двох працівників: швачку та закрійника.

Завдяки гранту, який виборола Вікторія, її мрія про власне швейне виробництво стала реальністю.

Нагадаємо, що подати заявку на отримання гранту можуть як діючі підприємці, так і люди, які не мають досвіду ведення бізнесу. Все про гранти тут.  Потрібна консультація? Отримайте її за телефоном: +38 (093) 478 70 81, або пишіть у Telegram.