15.03.2019 | 11:35

Одним із важливих факторів, які впливають на ефективність діяльності підприємства, є його забезпечення висококваліфікованими спеціалістами, здатними якісно та своєчасно виконувати завдання, оперативно реагувати на зміни в технічних та керівних процесах, постійно підтримувати високий професійний та науково-організаційний рівень.

Однією з найпопулярніших форм масових інформаційних заходів, направлених на задоволення кадрових потреб роботодавців, є проведення ярмарків вакансій.

Днями у Новгородківській районній філії Кіровоградського обласного центру зайнятості відбувся черговий ярмарок вакансій.

Під час заходу, свої кадрові потреби представили 3 роботодавці: ПП «Грант», Вершино-Кам´янська сільська рада, ТОВ «Верблюзька МТС». Вони запропонували вакансії тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва, водіїв автотранспортних засобів та підсобних робітників. 

Шукачі роботи мали можливість поспілкуватись безпосередньо з представниками підприємств, самостійно підібрати вакансію з метою свого подальшого працевлаштування.

Крім того, в ярмарку брали участь фахівці центру сприяння сім´ї, дітей та молоді, які надавали інформацію щодо працевлаштування молоді у вільний від навчання час, консультували з питань прав неповнолітніх у трудових відносинах, координації та реалізації молодіжних програм і проектів та ряду інших актуальних питань.

Одночасно, такі заходи широко інформують населення про ситуацію на ринку праці Новгородківського району, основні напрями діяльності служби зайнятості та надають людям можливість отримати роботу.

Загалом ярмарок вакансій відвідали понад 20 осіб.

Крім спілкування з роботодавцями відвідувачі заходу мали можливість ознайомитися із вакансіями за межами регіону, пройти профдіагностичне тестування, отримати інформаційні та консультаційні послуги спеціалістів центру зайнятості та соціальних партнерів.

Як результат, двоє безробітних отримали направлення на працевлаштування трактористами-машиністами, один водієм, 6 осіб направлено на громадські роботи, що будуть організовуватися на території Вершино-Кам´янської  сільської ради.

 

В. Ніколаєнко, директор Новгородківської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості