29.02.2016 | 13:24

Задля підвищення упевненості дій незайнятих трудовою діяльністю жінок на ринку праці, мобільності, рівня самооцінки, а також ознайомлення з вимогами роботодавців до працівників, шляхами, що сприяють їх успішній зайнятості, Світловодським міськрайонним центром зайнятості проведено День відкритих дверей для жінок.

Структурними елементами заходу стали різнопланові семінари, а саме: «Жінка на ринку праці», «Легальна зайнятість», «Попередження зовнішньої нелегальної трудової міграції та торгівлі людьми», із загальних питань зайнятості населення та стану ринку праці регіону, з техніки пошуку роботи та ін. У рамках вищевказаних семінарів їх учасниці ознайомилися з особливостями працевлаштування в сучасних умовах місцевого ринку праці, отримали інформацію стосовно законодавчої підтримки праці жінок, забезпечення гендерної рівності тощо. Також присутні отримали чимало актуальної інформації про стан та перспективи розвитку місцевого ринку праці, а також про соціальні послуги, що надає служба зайнятості зазначеній категорії громадян.

У ході обговорення актуальних питань учасники семінарів розкривали переваги легального працевлаштування, висловлювали власні думки стосовно наслідків зовнішньої нелегальної трудової міграції, ознайомилися  з законодавчими засадами та можливостями легального працевлаштування громадян України за кордоном та ін.

Крім цього, фахівці міськрайонного центру зайнятості допомогли присутнім визначити власні ділові якості, акцентували їхню увагу на шляхах побудови кар’єри та уникненні помилок при цьому. Під час спілкування жінки ділилися досвідом пошуку підходящої роботи, обговорювали, як можна перетворити хобі на заробіток, які види діяльності дозволять заробляти вдома та ін.

Також цього дня на замовлення Спільного Українсько-Болгарського багатопрофільного ТОВ «НАК» проведено міні-ярмарок вакансій, під час якого представники роботодавця поінформували шукачів роботи про діяльність даного підприємства, наявність вільних робочих місць, умови праці та рівень заробітної плати. У результаті заходу 6 осіб направлені на підприємство для проходження співбесіди з працедавцем для ознайомлення з роботою безпосередньо на робочому місці та остаточно визначитися щодо працевлаштування.

Упродовж заходу діяли й консультпункти, де всім охочим надавалися індивідуальні профконсультації, консультації з юридичних та інших питань, пов’язаних з працевлаштуванням.

Загалом у заході взяли участь близько 60 жінок.