14.03.2019 | 13:59

Чимало людей стурбовані тим, що залишилися без роботи. Але не кожен із них впадає у відчай, втрачає надію, дозволяє собі безсило плисти за течією. Деякі люди вміють переконати себе, що подолати труднощі цілком можливо: активно починають шукати альтернативу безробіттю і знаходять її. Головне – повірити у себе.

Мирослава Хмельніченко, у свій час закінчила Харківський державний технічний університет будівництва та архітектури, де здобула вищу економічну освіту. Після отримання диплома, тривалий час працювала контролером - касиром у одній із філій Харківського обласного управління ПАТ «Державний ощадний банк України». Але так склались обставини, що сім’я змінила місце проживання та переїхала до селища Павлиш в Онуфріївського району.

Після переїзду пані Мирослава одразу звернулась до Онуфріївської районної філії обласного центру зайнятості. Слід зазначити, що жінка виховує маленького сина, якому на момент реєстрації жінки в службі зайнятості ще не було й трьох років. Тому роботу М. Хмельніченко шукала з гнучким графіком аби виховання дитини поєднувати з роботою.

Підходящої роботи, яка б відповідала вимогам безробітної, на момент її звернення, не було, тому Мирослава Станіславівна намагалась вирішити питання працевлаштування самостійно, навіть за межами району та області. Але, знову ж таки, ускладнена транспортна доступність, неможливість облаштувати дитину до дитячого садочка та інші проблеми.

Для прискорення вирішення питання зайнятості безробітної Мирославі було запропоновано послугу соціального супроводу. Тому,  коли ФОП Головченко Н.В, яка здійснює господарську діяльність у селищі Павлиш, надала до районної філії вакансію «Бухгалтер», фахівець з питань зайнятості запропонувала її пані Мирославі. Безробітна  не одразу погодилась на запропонований варіант, оскільки не мала досвіду роботи за фахом бухгалтера. Під час співбесіди з роботодавцем було досягнуто домовленості про проходження стажування безпосередньо на робочому місці.

Запропонований варіант працевлаштування задовольняв Мирославу Станіславівну, так як підприємство знаходиться недалеко від місця проживання безробітної.

Під час стажування жінка зарекомендувала себе як відповідальний працівник. І як результат, після проходження стажування Мирослава Станіславівна працевлаштована на дане підприємство.

На сьогодні Мирослава Станіславівна продовжує працювати, її роботою задоволений роботодавець, а Мирослава Станіславівна отримує задоволення від виконуваної роботи. Також на сьогодні вирішене питання забезпечення дитини місцем в дитячому садку.

 

О. Майборода, начальник відділу надання соціальних послуг Онуфріївської районної філії обласного центру зайнятості