02.12.2019 | 11:59

Нещодавно для учнів Чечеліївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів фахівцями Петрівської районної філії центру зайнятості було проведено інтелектуально-ігровий захід з елементами гри «Хто зверху?».  Захід відбувся у рамках обласного Місячника профорієнтації молоді «Знайди себе – спроектуй своє майбутнє».

Десятикласники, які остаточно ще не визначилися із вибором майбутньої професії мали можливість у цікавій та доступній формі отримати інформацію про світ професій. Школярі знайомились з професіями, які є важливими для розвитку соціально-економічної сфери області та користуються попитом на ринку праці.

Інтерактивні ігри, загадки та вікторини були спрямовані на вибір майбутньої професії. Діти вчилися групувати професії за типами, характеризували їх, називали за знаряддям праці, визначали основні функції робітників різних професій.

«Такі профорієнтаційні заходи мають на меті ознайомити школярів із розмаїттям професій, потребами ринку праці та основними кроками правильного вибору професії», – наголосила Марина Гавеля, провідний фахівець з питань зайнятості.

Крім того, наприкінці заходу фахівець служби зайнятості презентувала веб-базовану платформу «Моя професія: консультаційна мережа» та запропонувала учням зареєструватись і безкоштовно пройти тестування, яке допоможе визначитись з вибором професії чи сфери діяльності.

 

М. Гавеля, провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Петрівської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості