14.01.2020 | 14:51

Учора, 13 січня, у приміщенні приватного сільськогосподарського підприємства «Обрій» відбулась ділова зустріч з представниками підприємства. Під час зустрічі були обговорені питання організації  тимчасових робіт та перспективи працевлаштування безробітних на постійні робочі місця.

У заході узяли участь провідний фахівець Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості Людмила Компанієць, головний бухгалтер ПСП «Обрій» Валентина Стрілець та інспектор з кадрів підприємства Світлана Хоренженко.

Під час зустрічі було визначено потребу в організації тимчасових робіт, адже для більшості незайнятих громадян – це найдоступніший спосіб поповнити свій бюджет у період пошуку постійної роботи, а трудові навички, які вони здобувають, допомагають багатьом у подальшому працевлаштуванні на постійну роботу. Також були обговорені питання можливості створення нових робочих місць.

Л. Компанієць поінформувала присутніх про послуги служби зайнятості для роботодавців, а саме: про можливість зареєструватися на сайті Державної служби зайнятості в «Електронному кабінеті роботодавця», який зорієнтований на скорочення витрат часу для відвідування філії обласного центру зайнятості, у якому роботодавець має можливість переглянути стан укомплектування заявлених вакансій, здійснити добір працівників шляхом перегляду резюме тощо.

                       

Людмила Компанієць, провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості