Цифровізація – не просто новомодне слово. Це ті глобальні зміни, що охоплюють практично всі сфери життя і докорінно змінюють цілі галузі. 

Попит на цифровізацію та відповідну освіту зумовлений постійним розвитком технологій, які дедалі більше інтегруються у наш побут, стаючи невід’ємною частиною не лише робочого, а ще й повсякденного життя. Все, що ми робимо, потребує певного рівня цифрових навичок.

Цифрові навички – це успішне використання у виробничій, науковій, творчій та повсякденній діяльності інформаційно-комунікаційних технологій, а також прагнення постійного вдосконалення знань та умінь у цьому напрямі. Володіння цифровими навичками допомагає економити час, розвиватися, вирішувати поточні проблеми та почуватися впевненішим.

Цифрова освіта дозволяє спеціалістам отримати актуальні для професії досвід та навички, перекваліфікація – сучасну професію та гідну оплату праці, а цілим компаніям зі штатом, що володіє цифровими навичками, значно легше здобути конкурентні переваги під час стрімкої цифровізації ринку.

Державна служба зайнятості також іде в ногу з часом і допомагає шукачам роботи оволодіти необхідними цифровими навичками.