До уваги роботодавців!

     Внесення змін до дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства

     Згідно статті 42-5 Закону України «Про зайнятість населення»  роботодавець зобов’язаний звернутись до обласного центру зайнятості про внесення змін до дозволу у разі виникнення  однієї з таких обставин:

  1. зміна найменування юридичної особи-роботодавця, реорганізація або виділ юридичної особи-роботодавця, зміна імені та/або прізвища, та/або по батькові фізичної особи – підприємця (далі - ФОП), який є роботодавцем;
  2. оформлення нового паспортного документа іноземця та особи без громадянства, у тому числі у разі зміни  імені та/або прізвища, та/або по батькові іноземця або особи без громадянства;
  3. зміна назви посади іноземця або особи без громадянства, переведення на іншу посаду в одного роботодавця у межах строку, на який видано дозвіл.

Разом із заявою про внесення змін до дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства (форма заяви затверджена постановою КМУ від 15.11.2017 № 858) роботодавець подає додатково:

  1. у разі зміни імені та/або прізвища та/або по батькові ФОП, який є роботодавцем  - копію паспорта ФОП;
  2. у разі оформлення нового паспорта – копії сторінок паспортного документа іноземця з особистими даними разом з перекладом на українську мову, засвідченим в установленому порядку;
  3. у разі зміни назви посади іноземця або переведення на іншу посаду в одного роботодавця у межах строку, на який видано дозвіл – проект трудового договору (контракту) в новій редакції або проект додаткової угоди про внесення змін до трудового договору (контракту).       

  Роботодавець зобов’язаний звернутись з заявою про внесення змін до дозволу до обласного центру зайнятості протягом 30 днів після виникнення вищевказаних обставин.