12.02.2024 | 08:50

Майже рік у Вільшанській лікарні працює Сергій Олександрович Жайворонок. Він – лікар-акушер-гінеколог і все своє професійне життя працював у Херсоні. Однак активні бойові дії та окупація Херсонщини змусили його сім’ю переїхати.

Роботу на Кіровоградщині йому було нескладно знайти, адже попит на лікарів є постійно.

«Сучасна медицина не зупиняється ні на мить. Щодня з’являються нові відкриття, методи лікування, розробки, інноваційні рішення. Завдяки цьому сьогодні ми рятуємо життя тим, хто ще вчора вважався безнадійно хворим. Тому надзвичайно важливо, щоб лікарі були обізнані про всі зміни, навчалися та прагнули до нових знань», – переконаний Сергій Жайворонок.

Тож, дотримуючись цих принципів, Сергій Олександрович не зупиняється на професійних досягненнях, постійно працює над підвищенням своїх кваліфікацій та компетенцій.

«Безперервне навчання, активний професійний розвиток та самоосвіта – це те, чого від лікарів сьогодні вимагають і пацієнти, і реалії медицини», – говорить Сергій Олександрович.

Ваучер на навчання. Про таку можливість лікар дізнався від фахівців Вільшанського відділу Голованівської філії обласного центру зайнятості під час інформаційної зустрічі. Лікар дізнався все про ваучер: за якими професіями і де можна навчатися та хто має право на його отримання. Всі умови навчання для лікаря були прийнятними. Напрямок «Медицина» та  спеціалізація Хірургія» – саме те, що йому хотілось опанувати. І це вдалося.

На початку січня цього року Сергій Жайворонок був зарахований на навчання до Національного університету охорони здоров’я України ім. П. Л. Шупика.

«Викладачі університету мають вагомі напрацювання та цікаві практичні кейси симультанних хірургічних втручань, у т.ч. й в ургентній та плановій гінекології, колопроктології та флебології. Нові знання щодо застосування медичного обладнання, його використання в лікувально-діагностичному процесі – саме те, що я хочу опанувати», – говорить Сергій Олександрович.

Нагадаємо, що видача ваучера на навчання – одна із дієвих послуг Державної служби зайнятості, орієнтована на сприяння підвищенню конкурентоспроможності громадян на ринку праці, а для роботодавців – це можливість мати кваліфікований персонал. Усе про ваучер тут. Перелік професій та спеціальностей, для навчання за якими може бути виданий ваучер, активний для перегляду.

Залишилися запитання? Звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування.