Народилася у 1962 році в Кіровоградській області.

 

Освіта вища, у 2002 році закінчила Інститут підготовки кадрів Державної служби зайнятості України за спеціальністю - менеджмент організацій (менеджер-економіст); у 1984 році - Кіровоградський інститут сільськогосподарського машинобудування за спеціальністю - технологія машинобудування металорізальні верстати та інструменти (інженер – механік).

Трудова діяльність:

З 1984 по 1993 – інженер-конструктор Кіровоградського виробничого об`єднання «Червона зірка».

З 1993 по вересень 2004 – соціолог‚ економіст обласного центру профорієнтації; провідний, головний спеціаліст відділу статистики‚ моніторингу та прогнозування Кіровоградського обласного центру зайнятості.

З жовтня 2004 року призначена на посаду начальника відділу організації надання послуг роботодавцям Кіровоградського обласного центру зайнятості, з березня 2014 року – заступник директора Кіровоградського обласного центру зайнятості,  з 29 грудня 2014 року – перший заступник директора Кіровоградського обласного центру зайнятості, з 09 жовтня 2015 року – заступник директора Кіровоградського обласного центру зайнятості, з 07 квітня 2017 року – в.о. директора Кіровоградського обласного центру зайнятості, з 17 вересня 2019 року –  директор Кіровоградського обласного центру зайнятості.

За сумлінну працю, вагомий особистий внесок у виконання завдань, пов’язаних з реалізацією державної політики зайнятості в Україні, соціального захисту населення від безробіття  Колесник Л.А. нагороджена Почесними грамотами Кіровоградської обласної ради, Кіровоградської обласної державної адміністрації, Державного центру зайнятості,   оголошено Подяку Правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття та Подяку Кіровоградського обласного центру зайнятості.