Народилася 29 червня 1976 року в м. Новоукраїнка Кіровоградської області

Освіта вища‚ у 1998 році закінчила Кіровоградський державний педагогічний університет за спеціальністю «Історія та народознавство» (вчитель історії та народознавства); у 2002 році – Інститут підготовки кадрів Державної служби зайнятості України, за спеціальністю «Психологія» (психолог).

Трудова діяльність:

З 1998 по 2001 – спеціаліст І категорії відділу профорієнтації та організації перенавчання незайнятого населення, спеціаліст І категорії відділу активної підтримки безробітних Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості.

З 2001 по 2004 – провідний спеціаліст відділу профорієнтації та профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості.

З 2004 по 2006 – заступник начальника відділу організації профорієнтації Кіровоградського обласного центру зайнятості.

З 2006 по 2021 – начальник відділу організації профорієнтації Кіровоградського обласного центру зайнятості.  

Грудень 2022 – заступник директора Кіровоградського обласного центру зайнятості. 

За сумлінну працю, вагомий особистий внесок у виконання завдань, пов’язаних з реалізацією державної політики зайнятості в Україні та завдань соціального захисту населення від безробіття Невідома Н.О. нагороджена: Почесною грамотою Державного центру зайнятості, Подякою Верховної Ради України, Подякою Міністерства соціальної політики України та відзнаками обласного центру зайнятості.